21 sierpnia
2018
Wojna Domowa!

OPUBLIKOWANE PRZEZ Michał Olżyński KATEGORIA: Zapowiedzi | None KOMENTARZE

Podczas studia “Factory Talent” w Międzyzdrojach, Mateusz Borek ogłosił następną galę pod banderą MB Promotion. “Wojna Domowa” – bo tak została zatytułowana gala, już 17 listopada w Radomiu.

W ringu na pewno zobaczymy rewanż Damiana Wrzesińskiego(14-1, 5KO) z Michałem Chudeckim(11-2, 3KO). Ta walka ma długą historię. Panowie rywalizują ze sobą już od czasów boksu amatorskiego, a pikanterii temu pojedynku doda fakt, że nie dawno mieli okazję się zmierzyć, jednakże podczas Polsat Boxing Night sędziowie ogłosili remis i wciąż nie mamy zwycięzcy “Bitwy o Poznań”.

Na gali w Radomiu wystąpi również Damian Jonak(40-0, 21KO), który wcześniej skrzyżuje rękawice z Sherzodem Khusanovem(21-0, 9KO) podczas JSW Boxing Night 21 września w Jastrzębiu Zdroju.

Jednym z najciekawszych pojedynków powinno być starcie Adama Balskiego(12-0, 8KO) z Nikodemem Jeżewskim(14-0-1, 8KO). Dwóch prospektów wspinających się na szczyt, obaj z zerem w rekordzie, myślę, że większość kibiców boksu kupuje w ciemno bilet na tę walkę.

 

 

SPONSOR PORTALU

 

 

 

Be the first to write a comment.

Your feedback