29 marca
2019
Wierzbicki z efektownym nokautem na Vovku!

OPUBLIKOWANE PRZEZ Michał Olżyński KATEGORIA: Ogólne | None KOMENTARZE

Według nas dotychczas nokaut roku na polskich ringach! Łukasz Wierzbicki(18-0, 7 KO) efektownie znokautował Mykolę Vovka! Walka dla obecnego mistrza Polski wagi półśredniej od początku układała się bardzo ciężko. Vovk, jak można było przewidzieć liczył na swoją siłę fizyczną, zepchnięcie Wierzbickiego do lin i zakończenie tego jednym, silnym ciosem. Łukasz kontrolował pojedynek unikając ciosów i mądrze boksując jabem, dobrze trafiał prawym krzyżowym, który karcił rywala.

W drugiej części pojedynku mocno zdeterminowany Vovk postawił na brudną grę i aż czterokrotnie był upominany za cios poniżej pasa. Wierzbicki przeżywał lekki kryzys, wciąż boksował na wstecznym i pomimo mniejszej ilości zadawania ciosów, był aktywny na nogach, co pozwalało na unikanie gradu ciosów wyprowadzanych przez rywala.

W dziewiątej rundzie Wierzbicki krótkim, prawym sierpowym idealnie trafił na brodę Vovka, który nie miał najmniejszych szans na otrząśniecie się przez regulaminowe 10 sekund. Mistrz Polski Łukasz Wierzbicki zaprezentował bardzo ładny dla oka, efektywny boks, co pokazało, że współpraca z trenerem Gusem Currenem układa się po myśli obu tych panów.

 

 

 

SPONSOR PORTALU

 

 

 

 

 

Be the first to write a comment.

Your feedback