4 czerwca
2020
MB Promotions i Tymex na TVP Sport

OPUBLIKOWANE PRZEZ Michał Olżyński KATEGORIA: Ogólne | None KOMENTARZE

Grupy MB Promotions Mateusza Borka i Tymex Boxing Promotions Mariusza Grabowskiego połączyły siły. Podpisano też porozumienie z TVP Sport na trzy lata. Na ten okres zaplanowano 18 gal.

– Podpisaliśmy porozumienie o współpracy. Jesteśmy po rozmowach z młodymi zawodnikami, którzy występują jeszcze w boksie olimpijskim. Kiedyś może dołączą do naszej grupy – powiedział na konferencji Mateusz Borek.

– Mam nadzieję, że nasza współpraca będzie się dobrze układać, zaznaczę, że będzie ona długofalowa. Mam nadzieję, że wszystko wyjdzie na dobre, wiemy, co trzeba poprawić – dodał Mariusz Grabowski.

Największą niespodzianką konferencji było wejście dyrektora TVP Sport Marka Szkolnikowskiego. Po chwili ogłoszono, że zawarto porozumienie z Telewizją Polską. Celem jest zorganizowanie 18 gal w ciągu trzech lat. Kontrakt może zostać przedłużony.

– Odmrażamy sport, a także odmrażamy boks, chcemy go na nowo zbudować. Dobrze, że TVP Sport będzie brało udział w tym procesie. Mam nadzieję, że za kilka lat będziemy mogli oglądać walki o wszystkie najważniejsze pasy – stwierdził Szkolnikowski.

Współpraca MB i Tymexu z TVP Sport zapowiada się niezwykle ciekawie, dlatego z niecierpliwością czekamy na 20 czerwca i ich wspólny debiut w otwartej telewizji.

 

 

 

SPONSOR PORTALU

 

Be the first to write a comment.

Your feedback