30 grudnia
2021

Rynek sponsorski w naszym kraju nie należy do najłatwiejszych w tej części świata. Organizatorzy wydarzeń sportowych nierzadko mówią o tym, jak ciężko pozyskać konkretnego sponsora. Już w styczniu na gali boksu w podwrocławskiej Zawoni zawita naprawdę mocny sponsor!

The Legends of Bezogia to gra stworzona na metaverse, a wartość tego projektu wyceniana jest aż na 500 milionów dolarów! Tą nazwę możemy kojarzyć z ostatniej gali Globe Soccer Awards w Dubaju, gdzie najlepsi piłkarze świata otrzymywali nagrody za poprzedni sezon. Podczas gali mogliśmy spotkać logo gry na ściankach medialnych, ale także głównych telebimach, gdzie Legends of Bezogia towarzyszyła takim sponsorom jak: Audi, Lavazza oraz TikTok.

 

Robert Lewandowski i Kylian Mbappe podczas gali Global Social Awards w Dubaju.

 

Jak mówią nam organizatorzy – niełatwo było wynegocjować umowę oraz wsparcie ze strony tak poważnego przedsiębiorstwa. Eryk Rachwał (RBK Promotions) oraz Łukasz Kownacki (Kownacki Promotions) przedstawili swój projekt związany ze zbliżającą się galą boksu zawodowego i zachęcili do współpracy Oskara Kowalskiego (The Global Incubator). To niezwykle cieszy, że wydarzenia sportowe organizowane w Polsce przyciągają zagranicznych inwestorów, którzy widzą potencjał w projektach realizowanych na terenie naszego kraju.

Gala, której sponsorem głównym będzie The Legends of Bezogia już 7 stycznia w podwrocławskiej Zawoni. W walce wieczoru obejrzymy utalentowanego Damiana Knybę, który skrzyżuje rękawice z Marokańczykiem – Aazdinem Aajourem. Transmisja z gali dostępna w sportowych kanałach Polsatu.

Be the first to write a comment.

Your feedback