19 października
2023
“Tiger” o Tomaszu Adamku w FAME MMA

OPUBLIKOWANE PRZEZ Michał Olżyński KATEGORIA: Ogólne | None KOMENTARZE


Niedawno były mistrz świata Dariusz Michalczewski skomentował podpisanie przez Tomasza Adamka umowy z FAME MMA. Popularny “Tiger” w rozmowie z Arturem Mazurem z WP Sportowe Fakty mocno skrytykował “Górala” emeryturę.

Artur Mazur, WP SportoweFakty: Tomasz Adamek wraca. Jak pan skomentuje jego wejście do Fame MMA?

Dariusz Michalczewski, były mistrz świata: Słyszałem, ale nie za bardzo wiem, jak to skomentować. Tomek podkreślał, że chce zrobić walkę pożegnalną, a tymczasem okazało się, że przed nim debiut w organizacji freakowej. Biorąc pod uwagę, że ma 46 lat, brzmi to niezbyt poważnie.

Jest pan zaskoczony?

Jeśli mam być szczery, w ogóle się tym nie interesuję. Można się tylko domyślać, co jest powodem tego powrotu. Tomek po prostu potrzebuje kasy. Nie oszukujmy się: nikt w tym wieku i z takimi sukcesami nie wychodzi do ringu. Co mam powiedzieć? Trochę to słabe, ale każdy szuka biznesu na swój sposób. Cieszę się, że po karierze pomyślałem o przyszłości i nie muszę się wygłupiać. Jestem niezależny, znam swoją wartość i to mnie cieszy. W ringu osiągnąłem wszystko, broniłem pasa cztery razy więcej niż wszyscy polscy mistrzowie razem wzięci, a po karierze też się odnalazłem.

Cała rozmowa: https://sportowefakty.wp.pl/boks-zawodowy/1087022/dariusz-michalczewski-komentuje-transfer-tomasza-adamka-do-fame-mma

Be the first to write a comment.

Your feedback